O nás

olovnice

Kdo jsme

SpOrto LPV ambulance je nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování ambulantní péče v oborech ortopedie, traumatologie a tělovýchovného lékařství.

Velký důraz klademe na mezioborovou spolupráci, která je možná především díky úzkým kontaktům s Kardio LPV ambulancí a Fyzio LPV ambulancí. Obě sídlí ve stejné budově jako my. Obory ortopedie, traumatologie, sportovní medicíny, kardiologie, interny a fyzioterapie se tak u nás navzájem doplňují. Výsledkem je komplexní mezioborová péče.

Také pacientům s potřebou hospitalizace a operační léčby jsme schopni díky spolupráci s Nemocnicí Prachatice nabídnout včastnou a odbornou pomoc.

MUDr. Pavel Jelínek
ortopedie, traumatologie, tělovýchovné lékařství
Mgr. Lenka Jelínková
fyzioterapie
MUDr. Pavel Jelínek st.
kardiologie, vnitřní lékařství

Co znamená LPV?

Léčba

Léčíme pacienty s onemocněním pohybového aparátu. Ambulantní léčba probíhá přímo v LD Géčko, hospitalizace v Nemocnici Prachatice nebo na ortopedické klinice Lindenlohe.

Prevence

Prevence je významnou částí péče o ortopedické pacienty i sportovce. Jedná se o odhalování stavů, které by mohly vést k rozvoji akutních či chronických potíží.

Výzkum

V mnoha oblastech medicíny, fyzioterapie i sportovních věd se v praxi používají postupy založené na mýtech a tezích nepodložených žádnými důkazy. My to neděláme. A to ani v případech, kdy je pravda méně líbivá než prvoplánová řešení. Vždy se snažíme navrhovat postupy v souladu se současným stavem vědění. Nebojíme se ale také přiznat, že na něco věda odpověď nezná.

Spolupracujeme

Kardio LPV

Spolupráce mezi Kardio a SpOrto LPV ambulancí je spoluprací mezi otcem a synem.
Vedle ortopedie jsme schopni nabídnout také široké spektrum výkonů z ambulantní kardiologie.
Díky tomuto mezioborovému přístupu pokrýváme takřka kompletně problematiku sportovní medicíny.

Fyzio LPV

Rodinná spolupráce pokračuje i v případě Fyzio LPV ambulance. Fyzioterapie je z pohledu ortopedie jednoznačně nejbližší nelékařský obor. Kvalitní péče o ortopedické pacienty nebo o sportovce je bez úzkého kontaktu s fyzioterapií nemyslitelná.

Nemocnice Prachatice

Ortopedické oddělení v prachatické nemocnici se v posledních letech stává známým pojmem nejen v jižních Čechách. Příjemné prostředí, relativně krátké čekací doby a vysoká odborná úroveň – to jsou hlavní charakteristiky, kvůli kterým Prachatice vyhledává stále více pacientů.

Asklepios Klinik Lindenlohe

Ortopecická klinika Lindenlohe je špičkové pracoviště pokrývající kompletní ortopedické spektrum výkonů. Specializuje se na endoprotetiku, artroskopii a spondylochirurgii. Jen endoprotéz je zde implantováno přes 1000 ročně. K modernímu vybavení pěti operačních sálů patří i počítačová navigace.

Obrazem


domluvit termín